Forum Klasy 3 C

Forum Klasy 3 C


#1 2009-06-22 15:31:49

Aya

Użytkownik

9354486
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-06-19
Posty: 42

Propozycje do admina

Tutaj możemy pisać jakie mamy propozycje o zmianach na tym forum..
Osobiście wydzieliłabym oddzielny Wątek na spotkania klasowe. Taki żeby na każde spotkanie można było założyć nowy temat.
Jest już taki temat w 'Po za klasą' mimo to myślę że lepiej byłoby założyć nowe  albo przynajmniej przenieść do 'Sprawy Klasowe'...

Offline

 

#2 2009-06-22 17:48:17

Cytryn

Administrator

1635383
Call me!
Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 97

Re: Propozycje do admina

Niech się tym zajmie Veezgi Taka moja wola... administratora.


"Do najbardziej imponujących odkryć astronomii należało odkrycie pochodzenia energii gwiezdnej, dzięki której gwiazdy mogą nieustannie płonąć. Jeden z tych, którzy to odkryli, nazajutrz po zdaniu sobie sprawy, że aby gwiazdy świeciły muszą w ich wnętrzu zachodzić reakcje jądrowe był wieczorem na spacerze ze swoją sympatią, "Popatrz - powiedziała - jak pięknie świecą gwiazdy!" "Tak - odrzekł jej towarzysz - i w tej chwili jestem jedynym człowiekiem na świecie, który wie, dlaczego świecą!" Ale Ona się tylko roześmiała. Nie zrobiło na niej żadnego wrażenia, że była na spacerze z jedynym człowiekiem, który w tej chwili wiedział, dlaczego gwiazdy świecą."

Te kobiety...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.supernaruto.pun.pl www.duchy-zjawy.pun.pl www.zsstrzelec.pun.pl www.streetball.pun.pl www.teamxfighters.pun.pl